Privatumo politika

Niidurobot OÜ“ internetinė parduotuvė yra įsipareigojusi saugoti ir gerbti jūsų privatumą. Bendrovė darys viską, kas įmanoma, kad jos vykdomas asmens duomenų tvarkymas atitiktų 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas). Jūsų asmeninę informaciją naudojame tam, kad pagerintume savo gaminius ir jūsų patirtį, kai perkate pas mus bet kuriuo kanalu.

Ši privatumo politika taikoma tvarkant asmens duomenis, kurie yra renkami ir tvarkomi internetu, taip pat asmens duomenis, kurie renkami kitais kanalais (telefonu, per mažmeninę prekybą, prizų žaidimus, jei nenurodyta kitaip).

Atsižvelgiant į tai, kokius asmens duomenis norite pateikti ir kokie yra asmens duomenų rinkimo formos ar būdo tikslai, iš jūsų gali būti renkami šie duomenys:

  • elektroninio pašto adresas;
  • vardas;
  • pavardė;
  • adresas;
  • telefono numeris;

 

Naudojantis svetaine (registruojantis, užsisakant ir pan.), naršyklė siunčia jūsų informaciją į mūsų serverius, įskaitant jūsų IP adresą, apsilankymo datą ir laiką, duomenis apie laiką, praleistą mūsų svetainėse, URL (jūsų svetainė, iš kurios mus pasiekėte), mūsų svetainėse lankytus puslapius, įrenginio ar naršyklės informaciją (pvz., naršyklės tipas ir versija, operacinė sistema).

Jūsų užsakymo apdorojimas

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra „Niidurobot OÜ“, juridinio asmens registracijos kodas: 16417558, adresas: Teeveere tn 3 Kuusalu alevik, Kuusalu vald, Harjumaa, 74601; el. paštas: info@niidurobot.ee.

Jei užsisakote pas mus prekių gabenimo paslaugą, „Niidurobot OÜ“ (16417558) yra asmens duomenų valdytojas ir perduoda prekėms gabenti reikalingus asmens duomenų tvarkytojui – „Eesti Post AS“ arba kitai įmonei, teikiančiai nurodytą transporto paslaugą.
Jums perkant prekes iš Internetinės parduotuvės, „Niidurobot OÜ“ (16417558) yra duomenų valdytojas ir perduoda asmens duomenis, reikalingus mokėjimams atlikti, duomenų tvarkytojui – ESTO AS.

Jūsų asmens duomenys nebus perduodami ar naudojami jokiu kitu būdu, nei būtina užsakymui įvykdyti.
Jei turite papildomų klausimų, kaip saugome jūsų asmens duomenis ir privatumą, rašykite mums el. paštu info@niidurobot.ee