Instaliavimas

Robotus vejapjoves galima instaliuoti patiems arba pasitelkti mūsų specialistus. Prieš instaliuodami parengiame preliminarų projektą, o šį darbą atlikę pateikiame roboto vejapjovės kontūro kabelio ir jo jungčių vietų brėžinį.

Kad galėtume parengti jums tiksliausią instaliavimo kainos pasiūlymą, atsiųskite pjaunamo ploto išorinių ribų ir joje esančių salelių (pvz., lysvės, dideli medžiai, krūmai nusvirusiomis šakomis ir kt.) aprašymą arba brėžinį.

„Kiekvienas pievos plotas yra unikalus dėl kraštovaizdžio, esamų ir būsimų želdinių ir dydžio. Rinkdamiesi tinkamą robotą vejapjovę, vadovaukitės taisykle, kad kuo sudėtingesnė roboto darbo aplinka (salelės, siauri tarpai ir pan.), tuo didesnis turi būti standartinio roboto ploto perdengimas. Perdengimas planuojamas 10–50 % nuo gamyklos nurodyto maksimalaus ploto, atsižvelgiant į vejos sudėtingumą. Prieš instaliuodami pirmą kartą, kruopščiai paruoškite pjovimo plotą. Įsitikinkite, kad jame nėra matomų ar pasislėpusių kliūčių, pvz., akmenų, medžių šaknų, šakų ir pan. Roboto vejapjovės pjovimo aukštį galima nustatyti mažesnį nei įprastų vejapjovių (taip dažniausiai ir daroma), todėl nepastebėtos kliūtys pjovimo zonoje vėliau gali sukelti problemų.

Rekomenduojame apžiūrėti pjovimo zoną kelis kartus per pjovimo sezoną ir būtinai kiekvieną pavasarį, nes žemė nuolat juda. Reikia atsižvelgti į augmenijos pasikeitimą pjovimo laikotarpiu, pavyzdžiui, ankstyvą pavasarį krūmų plotis yra mažesnis nei vegetacijos laikotarpiu, todėl aplink krūmus reikia palikti pakankamai vietos augalams plėstis. Sezono metu pašalinkite užaugusias šakas, kurios trukdo roboto vejapjovės darbui. Jei pjaunamoje vejoje yra didesnių medžių, pasirūpinkite, kad medžio kamienas susidūrimo su robotu aukštyje nesudarytų vadinamosios rampos, kuria robotas galėtų judėti aukštyn ir dėl to sugesti.

Prieš instaliuojant reikia tiksliai suplanuoti visą kabelių sistemą ir įkrovimo stotelės vietą. Jei robotą vejapjovę ketinate instaliuoti patys, rekomenduojame paruošti kuo tikslesnį būsimo perimetro, valdymo kabelio ir atskyrimo salelių vietos brėžinį. Vėliau brėžinyje pažymėkite kabelių sujungimo taškus, kad kilus signalo problemų galėtumėte lengvai juos patikrinti. Kabelių sujungimo taškus labiausiai paveikia grunto šalčio svyravimai ir kurmių judėjimas dirvoje.”

Priežiūra ir remontas

Kaip ir bet kuriam judančiam mechanizmui, robotui vejapjovei reikia tinkamos priežiūros – ji pailgina įrenginio tarnavimo laiką.

Kaip paslaugą siūlome savo parduodamų robotų vejapjovių priežiūrą tiek sezono pradžioje ir pabaigoje, tiek, jei reikia, sezonui įpusėjus. Tai apima valymą, akumuliatorių įkrovimą, pjovimo peilių patikrinimą ir, jei reikia, keitimą, judančiųjų dalių patikrą. Valyti ir pakeisti roboto vejapjovės peilius galite ir patys, tik nepamirškite to padaryti bent 2 kartus per sezoną.

Be priežiūros, atliekame ir būtinus savo robotų vejapjovių remonto darbus – taisome arba pakeičiame visus komponentus. Savo sandėlyje laikome pakankamai atsarginių dalių, kad galėtume aptarnauti jus kuo greičiau ir sklandžiau.

Priežiūros ir remonto kaina – nuo 65 EUR.

Saugojimas

Prieš išleidžiant žiemos atostogų, robotą vejapjovę reikia tinkamai išvalyti ir iki galo įkrauti akumuliatorių. Siekiant maksimalios akumuliatoriaus eksploatavimo trukmės, rekomenduojame robotą vejapjovę laikyti šildomoje patalpoje ir įkrauti net vidury žiemos.

Siūlome robotų vejapjovių saugojimą ne sezono metu – jūsų robotas vejapjovė kartu su įkrovimo stotele galės ramiai ilsėtis šildomame mūsų sandėlyje. Prieš sandėliavimą atliekame kapitalinį roboto valymą ir diagnostiką, kad nustatytume galimas problemas. Per visą saugojimo laikotarpį stebime roboto akumuliatoriaus būklę ir prireikus jį įkrauname.

Reguliari, laiku atliekama priežiūra padeda išvengti problemų aktyvaus naudojimo laikotarpiu ir pailgina roboto tarnavimo laiką.

Saugojimo žiemą ir priežiūros kaina – nuo 120 EUR.

Sužinokite, kaip galite patys instaliuoti robotą vejapjovę: