Pardavimo sąlygos

Šios bendrosios pardavimo sąlygos taikomos visiems pardavimo sandoriams, sudarytiems tarp internetinės parduotuvės niidurobot.ee (toliau – Internetinė parduotuvė), „Niidurobot OÜ“ (16417558), kaip pardavėjo, ir jos kliento, kaip pirkėjo (toliau – Pirkėjas).

Pardavimo sutarties galiojimas, informacija apie prekes ir kainas

Pardavimo sąlygos taikomos perkant prekes iš Internetinės parduotuvės.
Internetinėje parduotuvėje parduodamų prekių kainos nurodytos šalia prekių. Į kainą įskaičiuotas mokestis už prekių pristatymą.
Mokestis už prekių pristatymą priklauso nuo pirkėjo adreso ir pristatymo būdo.
Pristatymo mokestis pirkėjui parodomas pildant užsakymą.
Informacija apie prekę pateikiama Internetinėje parduotuvėje greta prekės.

Užsakymo įforminimas

Norėdami užsisakyti prekių, įtraukite norimas prekes į pirkinių krepšelį. Norėdami pateikti užsakymą, turite užpildyti reikiamus duomenų laukus ir pasirinkti tinkamą prekės pristatymo būdą. Po to ekrane rodoma suma, kurią galima sumokėti per banko nuorodą („Swedbank“, SEB, „Luminor“, LHV, „Coop Pank“, „Citadele“ ir „Pocopay“), „Visa“ ar „Mastercard“ kortele arba naudojant išsimokėjimo sprendimą (ESTO). Dėmesio! Mokėdami per banko nuorodą, būtinai paspauskite banko mokėjimo puslapyje esantį mygtuką „Grįžti pas prekybininką“. Sutartis įsigalioja nuo mokėtinos sumos gavimo į Internetinės parduotuvės atsiskaitomąją sąskaitą. Mokėjimams tarpininkauja „Esto AS“. Mokėjimas atliekamas ne Internetinėje parduotuvėje, o saugioje aplinkoje: atsiskaitant per banko nuorodą – saugioje atitinkamo banko aplinkoje, atsiskaitant kredito kortele – saugioje „Esto AS“ aplinkoje. Pardavėjas neturi prieigos prie kliento banko ir kredito kortelės duomenų. Sutartis įsigalioja nuo mokėtinos sumos gavimo į Internetinės parduotuvės sąskaitą. Internetinės parduotuvės savininkas yra duomenų valdytojas ir persiunčia mokėjimams atlikti reikalingus asmens duomenis duomenų tvarkytojui – „Esto AS“. Jei užsakytos prekės negali būti pristatomos dėl prekės atsargų pasibaigimo ar dėl kitų priežasčių, pirkėjas apie tai kuo greičiau informuojamas ir nedelsiant grąžinami sumokėti pinigai (įskaitant prekių pristatymo išlaidas), bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pranešimo išsiuntimo.

Pristatymas

Prekės pristatomos į šias šalis: Lietuvą, Latviją ir Estiją.
Prekių siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas, o atitinkama kainos informacija nurodoma prie pristatymo būdo.
Pirkėjas prekes gali atsiimti ir pats šiuo adresu: Teeveere 3, Kuusalu alevik, Kuusalu vald, Harjumaa. Šiuo atveju siuntimo išlaidos prie prekės kainos nepridedamos. Atitinkamą pasirinkimą galima nurodyti užsakant prekes, prie pristatymo sąlygų.
Siuntos Estijoje paprastai pasiekia Pirkėjo nurodytą paskirties vietą per 2–4 darbo dienas nuo pirkimo–pardavimo sutarties įsigaliojimo dienos. Į Latviją siunčiamų prekių pristatymo laikas paprastai yra 3–5 darbo dienos, į Lietuvą – 4–6 darbo dienos.
Išimtiniais atvejais pardavėjas turi teisę pristatyti prekes per 45 kalendorines dienas, apie tai Pirkėjas informuojamas iš karto po užsakymo pateikimo. Pristatymo partneris – „Omniva“ („Eesti Post AS“), siūlomi pristatymo būdai – kurjeris ir paštomatai.
Pirkėjas turi patikrinti, ar pristatytos prekės ir kiekiai atitinka nurodytus važtaraštyje arba sąskaitoje faktūroje. Pirkėjas turi nedelsdamas apžiūrėti pristatytas prekes ir įsitikinti, kad nėra matomų pažeidimų. Pretenzijas dėl to, kad prekės neatitinka sutarties sąlygų, Pirkėjas turi pateikti per 7 dienas nuo sužinojimo apie neatitikimą, bet ne vėliau kaip per 30 dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos.

Teisė atsisakyti sutarties

Pirkėjas, gavęs užsakymą, turi teisę per 14 dienų atsisakyti Internetinėje parduotuvėje sudarytos sutarties. Atsisakymo teisė netaikoma, jei Pirkėjas yra juridinis asmuo. Norint pasinaudoti 14 dienų atsisakymo teise, užsakytos prekės negali būti naudojamos kitaip, nei tai būtina norint įsitikinti prekių pobūdžiu, savybėmis ir veikimu taip, kaip būtų galima prekę išbandyti fizinėje parduotuvėje. Jeigu prekės buvo naudojamos ne pagal paskirtį, kitaip, nei būtina siekiant patikrinti prekių pobūdį, savybes ir veikimą, arba ant jų matyti naudojimo ar nusidėvėjimo žymių, Internetinė parduotuvė turi teisę sumažinti grąžinamą sumą atsižvelgdama į prekių vertės sumažėjimą. Norėdami grąžinti prekę, turite pateikti prekės pirkimo atsisakymo pareiškimą, kurio formą rasite čia: taganemisavaldus, ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių gavimo išsiųsti ją el. pašto adresu info@niidurobot.ee.
Prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas, nebent grąžinama dėl to, kad prekė neatitinka užsakytos (pvz., netinkama ar nekokybiška prekė).
Pirkėjas turi grąžinti prekes per 14 dienų nuo prašymo pateikimo arba pateikti įrodymus, kad per tą laikotarpį perdavė prekes prekių vežėjui.
Gavusi grąžinamas prekes, Internetinė parduotuvė nedelsdama, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo sutarties atsisakymo gavimo grąžina Pirkėjui visą iš jo pagal sutartį gautą pinigų sumą. Grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje, švarios, nepažeistos ir tvarkingos. Internetinė parduotuvė gali atsisakyti grąžinti pinigus, kol negavo prekės, kuri yra sutarties dalykas, arba kol Pirkėjas nepateikė įrodymų, kad grąžino prekę (priklausomai nuo to, kas įvyks anksčiau).
Internetinė parduotuvė turi teisę atsisakyti pardavimo sandorio ir pareikalauti iš Pirkėjo grąžinti prekę, jeigu prekių kaina Internetinėje parduotuvėje per klaidą yra nurodyta reikšmingai mažesnė už prekės rinkos kainą.

Prekės garantija

„Niidurobot OÜ“ savo parduodamoms prekėms suteikia garantiją pagal gamintojo garantiją. Garantinis laikotarpis yra 12–24 mėnesiai nuo parduotos įrangos perdavimo Pirkėjui. Robotų vejapjovių garantinis laikotarpis yra 24 mėnesiai (išskyrus eksploatacines medžiagas ir akumuliatorių). Roboto vejapjovės akumuliatoriui suteikiamas 1 metų garantinis laikotarpis. Sunaudojamos dalys: pjovimo peiliai, signalinis kabelis, signalinio kabelio greito prijungimo jungtys, signalinio kabelio kuoleliai, visi roboto ratukai ir pjovimo aukščio reguliavimo raktas.
Pardavėjo suteikiama garantija neapima kelionės, transporto, dienpinigių ar apgyvendinimo išlaidų. Pretenziją dėl nekokybiškų ar sulūžusių prekių Pirkėjas turi pateikti ne vėliau kaip per 7 dienas nuo prekės perdavimo.

Teisė teikti pretenziją

Jei Pirkėjui parduotos prekės neatitinka sutarties sąlygų arba turi defektą, kuris jau egzistavo prekės perdavimo metu ir išryškėja per dvejus metus nuo prekės perdavimo Pirkėjui, atsakomybė už tai taikoma Internetinei parduotuvei. Per pirmuosius šešis mėnesius nuo prekės pristatymo Pirkėjui laikoma, kad trūkumas jau buvo prekės pristatymo metu. Jei Internetinė parduotuvė nesutinka su šia prielaida, įrodymo pareiga tenka jai.
Pirkėjas turi teisę atsiradus defektui ne vėliau kaip per du mėnesius kreiptis į Internetinę parduotuvę, atsiųsdamas el. laišką adresu info@niidurobot.ee arba skambindamas telefonu +372 56201122. Internetinė parduotuvė neatsako už trūkumus, atsiradusius po prekių perdavimo Pirkėjui. Jeigu Internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės turi trūkumų, už kuriuos atsakinga Internetinė parduotuvė, Internetinė parduotuvė nekokybiškas prekes pataiso arba pakeičia. Jeigu prekių pataisyti ar pakeisti nėra galimybės, Internetinė parduotuvė grąžina Pirkėjui visą pagal pirkimo–pardavimo sutartį sumokėtą pinigų sumą.
Internetinė parduotuvė į Pirkėjo skundą atsako raštu arba forma, kurią galima atgaminti raštu, per 14 dienų.

Atsakomybė

Internetinės parduotuvės atsakomybė apsiriboja tiesiogine turtine žala, Pirkėjui padaryta pažeidus šią sutartį. Internetinė parduotuvė yra atsakinga už žalą tik tokiu atveju, jei „Niidurobot OÜ“ yra kalta dėl įsipareigojimų nevykdymo. „Niidurobot OÜ“ jokiu atveju nėra atsakinga už negautas Pirkėjo pajamas arba už žalą tretiesiems asmenims. Visa „Niidurobot OÜ“ atsakomybė Pirkėjui už sutarties pažeidimą apsiriboja prekių, dėl kurių pareikšta pretenzija, kaina ir ta suma, kurią Pirkėjas faktiškai sumokėjo „Niidurobot OÜ“ už tokias prekes, iki sužinojo apie pažeidimą.

Nenugalima jėga

Nė viena šalis neatsako už sutarties nevykdymą, jei tai lėmė nuo šalies nepriklausančios aplinkybės, pavyzdžiui, teisės aktų ar kitų taisyklių pasikeitimai; valstybės įstaigos, vyriausybės ar vietos valdžios įstaigos veiksmai; sukilimas, karinė operacija, stichinė nelaimė ar kitas nenugalimos jėgos įvykis. Šalys įsipareigoja atnaujinti sutartinius įsipareigojimus iš karto po nenugalimos jėgos aplinkybių. Jeigu nenugalimos jėgos įvykis tęsiasi ilgiau nei devyniasdešimt (90) dienų, bet kuri šalis gali nutraukti sutartį, raštu įspėjusi kitą šalį. Šalys susitarė, kad gaisro, potvynio, vagystės ar kito panašaus įvykio nelaiko nenugalima jėga, jeigu tai įvyko dėl Pirkėjo veiksmų ar neatsargumo (neveikimo) arba jeigu už tokį įvykį Pirkėjui yra atsakingas trečiasis asmuo.

Ginčų sprendimas

Jeigu Pirkėjas turi nusiskundimų dėl Internetinės parduotuvės, juos turi siųsti el. paštu info@niidurobot.ee arba nurodyti paskambinęs telefonu +372 56201122. Jei Pirkėjas ir Internetinė parduotuvė negali išspręsti ginčo susitarimu, Pirkėjas gali kreiptis į Vartotojų ginčų komisiją. Susipažinti su procedūrinėmis sąlygomis ir pateikti prašymą galima čia. Vartotojų ginčų komisijos kompetencija – spręsti ginčus, kylančius iš sutarties, sudarytos tarp Pirkėjo ir Internetinės parduotuvės. Pirkėjo skundą komisija nagrinėja nemokamai. Pirkėjas gali kreiptis į Europos Sąjungos vartotojų ginčų sprendimo platformą . Jei šalims nepavyksta išspręsti ginčo derybomis, ginčą galutinai sprendžia Harju apygardos teismas (Talinas).

Pirkimas išsimokėtinai

ESTO pirkimas išsimokėtinai: nenorite mokėti visos sumos iš karto? Mokėkite dalimis!

Mokėdami už prekes ar paslaugas naudokite ESTO pirkimą išsimokėtinai – pati prieinamiausia, patogiausia ir greičiausia pirkimo išsimokėtinai nuoroda Estijoje!

Įdėkite prekes į pirkinių krepšelį, patvirtinkite užsakymą ir iš atsiskaitymo būdų pasirinkite ESTO pirkimo išsimokėtinai nuorodą. Mokėdami pasirinkite tinkamą laikotarpį, mėnesio įmokos dydį ir patogiai pasirašykite skaitmeniniu būdu naudodami ID kortelę, „Smart-ID“ arbamobilųjį parašą.

ESTO pirkimas išsimokėtinai – itin greitas ir patogus atsiskaitymo sprendimas, padedantis sudaryti mokėjimo grafiką pagal pasirinktą laikotarpį, t. y. mokėti dalimis. Šis mokėjimo sprendimas priima sprendimą dėl kredito tikruoju laiku ir padeda apsipirkti greičiau nei per 60 sekundžių.

DĖMESIO! Kiekvienas pirkimas išsimokėtinai yra finansinis įsipareigojimas. Prieš sudarydami išsimokėjimo sutartį, susipažinkite su atitinkamos paslaugos sąlygomis ir, jei reikia, pasikonsultuokite su specialistu. ESTO pirkimo išsimokėtinai paslaugos teikėjas yraESTO AS (reg. kodas 14180709).

Standartinės ESTO pirkimo išsimokėtinai sąlygos:

  • Palūkanos nuo 0 %
  • Sutarties mokestis nuo 0 eurų
  • Laikotarpis iki 4 metų

 

Dėl ESTO pirkimo išsimokėtinai gali kreiptis visi Estijos Respublikos piliečiai nuo 18 iki 70 metų. Naudodamiesi ESTO pirkimo išsimokėtinai sprendimu gali greitai ir patogiai atsiskaityti ir juridiniai asmenys.

Kiekvienas finansinis sprendimas yra susijęs su rizika ir įsipareigojimais, todėl prašome atidžiai apsvarstyti paskolos produktų naudojimo poreikį. Pavyzdžiui, 1500 eurų paskolos su 14,90 % per metus fiksuotomis palūkanomis 12 mėnesių ir 14,90 euro sutarties mokesčiu kredito kainos metinė norma yra 34,74 %, mėnesinė įmoka – 146,37 euro, o bendra vartotojo grąžintina suma – 1756,68 euro. Pirkimas išsimokėtinai yra finansinis įsipareigojimas, todėl prieš priimdami sprendimą nuodugniai susipažinkite su sutarties sąlygomis ir prireikus pasikonsultuokite su ESTO AS darbuotoju ar kitu specialistu.